Vendosen grafite seksiste tek shtëpia e deputetes e cila nga PDK kaloi në VV

20 prill 23:26

Në shtëpinë dhe bizneset familjare të deputetes Adelina Grainca e cila gjatë kaloi nga PDK në VV gjatë seancës së zgjedhjes së Vjosa Osmanit presidente, sot janë bërë mbishkrime nga persona të panjohur të cilët kanë shkruar “bijat i shesim – votat i qesim”.

Ende nuk dihet kush i ka bërë këto mbishkrime tek vila luksoze e deputetes tadhmë të Vetëvendosjes Adelina Grainca por këto mbishkrime lidhen pikërisht me dyshimet se ajo kaloi nga PDK në Vetëvendosje si rezultat i pazareve që për të i ka bërë axha i saj Lulzim Grainca.

Zyrtarët e Partisë Demokratike të Kosovës tash e disa ditë kanë kërkuar që Adelina Grainca ta kthej mandatin që dipas tyre e vodhi nga PDK dhe e kontrabandoi në Vetëvendosje.

https://www.periskopi.com/wp-content/uploads/2021/04/176308931_293091749215058_2016822495287977265_n.jpg

https://www.periskopi.com/wp-content/uploads/2021/04/175721482_1443007179385744_2497655550576773280_n.jpg

https://www.periskopi.com/wp-content/uploads/2021/04/175730629_1025160898013003_1214940685740715138_n.jpg

https://www.periskopi.com/wp-content/uploads/2021/04/175627754_533532587635328_5757166324008761534_n.jpg

https://www.periskopi.com/wp-content/uploads/2021/04/175969827_451262279435600_6123244914766498968_n.jpg

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës edhe sonte në këtë natë me shi…