Verona e deklasoi Milanin

17 dhjetor 2017 | 14:30

Skuadra modeste në Seria A, Hellas Verona e ka deklaruar sot Milanin, duke e mundur me rezultat 3-0.

Antonio Caracciolo (24) shënoi për 1-0, kurse në pjesën e dytë u prit rikthimi i Milanit, por ndodhi e kundërta për faktin se vendasit shënuan edhe dy gola të tjerë.

Autor të golave ishin Moise Kean (55) dhe Daniel Bessa (77). Kjo është edhe një tjetër e dobët për Milanin e Gennaro Gattusos.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në stadiumin “Vitality Stadium” zhvillohet ndeshja në mes Bournemouth dhe…