Veseli do ta takojë dhe përcjell në aeroport ish-presidentin Bill Clinton

11 qershor 23:57

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të zhvilloj, të mërkurën takim të veçantë me  ish-presidentin e SHBA-së Bill Clinton.

Sipas agjendës së paralajmëruar, Veseli do ta zhvillojë takimin me ish-presidentin Clinton në zyrat VIP të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës dhe do ta përcjell atë në përfundim të vizitës për nder të 20-vjetorit të çlirimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vedat Muriqi ka shënuar një nga golat e fitores në…