Veseli ndjehet krenar me rininë e Kosovës

06 qershor 2018 | 12:36

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, ka takuar sot disa nga kryetarët e Rinisë Demokratike, me të cilët ka bashkëbiseduar për “Dekadën e Re” dhe për idetë e tyre për  zhvillimin e mëtutjeshëm të vendit.

Ai ka thënë se këta të rinj kanë përkushtim të jashtëzakonshëm për jetësimin e vizionit të “Dekadës së Re”.

Me këtë rast Veseli ka thënë se ndjehet krenar me rininë e Kosovës.

“Medina, Ariani, Iliriana, Besimi, Albani, Valmiri, Rinori, Liridoni dhe Besimi kanë përkushtim të jashtëzakonshëm për jetësimin e vizionit të Dekadës së Re. Janë këta disa nga kryetarët e Rinisë Demokratike. Me ta bashkëbisedova për Dekadën e Re dhe dëgjova me shumë vëmendje idetë e tyre se si e shohin zhvillimin e mëtutjeshëm të vendit tonë. Krenar me ta dhe gjithë rininë e Kosovës”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/Fotografia e Kadri VeseliFotografia e Kadri VeseliFotografia e Kadri Veseli

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sindikata e Pavarur e Minatorëve të “Trepçës” i ka dërguar…