Veseli: Rinia do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’ (Foto)

20 prill 2018 | 17:35

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadr Veseli, është takuar me të rinjtë e kësaj partie në komunën e Skenderajt, e cila njihet si bastion i PDK-së.

Veseli ka thënë se me rinia e PDK-së do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’.

“Me Rininë Demokratike në Skenderaj, e cila këto ditë po zhvillon një proces të suksesshëm zgjedhor. Rinia e mrekullueshme që kemi, vajza dhe djem me potencial të jashtëzakonshëm, do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’ dhe mundësi për t’i sjellë ndryshimet e nevojshme. Bashkë, do të bëjmë PDK-në më të fortë dhe Kosovën më të mirë”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image may contain: 31 people, people standing, crowd and outdoorImage may contain: 35 people, people smilingImage may contain: 1 person, smiling, outdoorImage may contain: 14 people, people smiling, crowdImage may contain: 12 people, crowdImage may contain: 8 people, people smiling, people standing and outdoorImage may contain: 4 people, people smiling, people standing and outdoorImage may contain: 38 people, people smiling, people sitting and crowd

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, ka pritur në takim…