Veseli: S’ka pushime dimërore më të mira se në malet e Kosovës

26 dhjetor 16:06

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se nuk ka pushime dimërore më të mira se në malet dhe bjeshkët e Kosovës.

Ai në llogarinë e vet në “Facebook” ka publikuar një fotografi në të cilën shihet i vetëm në male. “Nuk ka pushime dimërore më të mira se në malet dhe bjeshkët e Kosovës”, ka shkruar Veseli.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtarët e Komisionit për Punë të Jashtme të Kuvendit të…