Veseli të hënën e pret në takim komisionarin Hahn

02 dhjetor 17:16

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nesër ( e hënë) në orën 14:00 do ta pret në takim komisionarin për zgjerim dhe fqinjësi të Bashkimit Evropian, Johanes Hahn.

Ky takim do të mbahet në kabinetin e kryeparlamentarit Veseli, ndërsa mediet mund të marrin pamje në fillim të takimit.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mijëra gjeorgjianë kanë protestuar pas rezultatit të zgjedhjeve ku Salome…