Veseli: Të rinjtë po i bashkohen Dekadës së Re

23 prill 18:14

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, ka thënë se të rinjtë janë duke iu bashkuar vizionit të kësaj partie.

“Të rinj anembanë Kosovës po i bashkohen Dekadës së Re. Vullneti dhe energjia e tyre do t’i sjellin Kosovës më shumë zhvillim dhe integrim, duke besuar në PDK-në dhe shtetin e Kosovës”, ka shkuar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Të rinjtë me Dekadën e Re

Të rinj anembanë Kosovës po i bashkohen Dekadës së Re. Vullneti dhe energjia e tyre do t’i sjellin Kosovës më shumë zhvillim dhe integrim, duke besuar në PDK-në dhe shtetin e Kosovës.

Gepostet von Kadri Veseli am Montag, 23. April 2018

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i skuadrës së Llapit, Tahir Batatina, është shprehur shumë…