Vetura del nga rruga, një i vdekur (Foto)

09 janar 17:04

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje pasditen e së mërkurës.

Një veturë ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e një personi. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit. /TCh/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të enjten, më 10 janar 2019, në Bibliotekën Kombëtare të…