VIDEO / Iu kthehet buzëqeshja Kurtit e Osmanit, shihen në disponim të mirë me njëri-tjetrin

10 qershor 2024 | 21:10

Të buzëqeshur e pa tensione janë parë së fundmi kryeministri i Kosovës Albin Kurti nën shoqërimin e presidentes Vjosa Osmani.

Nga një video që është publikuar në media, Kurti e Osmani duket se kanë tejkaluar tensionet e shfaqura ditëve të fundit.

Presidentja dhe kryeministri shfaqën të buzëqeshur dhe në disponim të mirë me njëri-tjetrin.

Ata shihet teksa ëmbëlsohen me fruta para syve të kryediplomates Donika Gërvalla.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në 25 vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Kumanovës, e…