Videoja që ngjalli reagime: Instruktorja hedh papritur fëmijën në pishinë, por ka një shpjegim

09 korrik 11:49

Një video e postuar në TikTok tregonte një grua e cila hedh një foshnjë 8 muajsh në pishinë. Ky gjest për të shumtë u konsiderua i rrezikshëm dhe pati dhe komente negative për gruan, e cila në fund rezultoi të ishte një instruktore profesioniste e notit. Me gjasë ata nuk e dinin se kështu fëmija mëson notin gati në perfeksion.

Vetë nëna ka treguar se kjo është metodë që ndihmon fëmijën të mos mbytet, me një siguri 100% që do ta shoqërojë gjithë jetën: Unë i dhashë aprovimin instruktores, isha aty dhe u ndjeva shumë mire duke parë.

Në video shfaqen edhe të rinj të tjerë që thonë se prindërit e tyre kanë bërë të njëjtën gjë me to.

View this post on Instagram

"I have my kids' best interests in mind."

A post shared by BuzzFeed News (@buzzfeednews) on

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 82…