Vitet për Jennifer Lopez janë thjesht numra

18 tetor 14:00

Kur është fjala për Jennifer Lopez vitet e moshës janë thjesht numra.

Këngëtarja latine mban mbi supe 51 vite dhe vazhdon të jetë një super femër.

Linjat e saj bombastike trupore i kanë zili dhe vajzat e reja në moshë. JLO e kemi parë shpesh herë të ndezë rrjetin duke postuar foto provokuese në llogarinë e saj në “Instagram”.

Së fundmi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet teksa modelon me veshje të ndryshme dhe duhet të themi që na ka lënë të gjithëve pa fjalë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, nuk i ka humbur shpresat…