Vjedhje e rëndë në Isniq

30 qershor 2023 | 09:48

Një vjedhje ka ndodhur në Isniq të Deçanit, të cilën policia e ka cilësuar vjedhje e rëndë.

Në raportin e policisë bëhet me dije se në një shtëpi janë vjedhur para dhe ari.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë saj dhe nga  aty kanë vjedhur një shumë parashë dhe një sasi ari. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Spanja nuk e ka ndërmend ta ndryshojë qëndrimin për çështjen…