Vjehrra befason Mihrie Brahën live në emision

04 shkurt 23:12

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë të ftuarit e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.
Këngëtarët u befasuan kur në program u shfaqën prindërit e Naim Abazit.

Vjehrrit e këngëtares zgjodhën fjalët më të mira për dyshen.

Ndërkohë për të parë reagimin e Mihries, shikojeni videon në vazhdim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Burim Ramadani, ka…