Vjollca Luka dhe Alban Shehu kanë lansuar këngën e tyre më të re “Vajzat me taka”

15 shkurt 14:46

Kënga e dy këngëtarëve është ritmike dhe ka për tematik një dashurinë mes një çifti.

Kënga është me orkestrim dhe muzikë nga Florent Boshnjaku, ndërsa për videoklipin është kujdesur regjisori i njohur Blerdi Malushi dhe produksioni i tij “Maximus”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik (MZhE), Valdrin Lluka,  gjatë vizitës në…