Vogëlushja trevjeçare bie nga kati i katërt, shpëton mrekullisht

12 shkurt 11:25

Ka rënë nga kati i katërt i një pallati në periferi të Milanos dhe ka qenë motra e saj 13-vjeçare që ka arritur ta kapë në kohë, e cila në ato çaste gjendej në oborr, duke i shpëtuar kështu jetën.

Kjo mrekulli ka ndodhur me një vajzë trevjeçare, e cila u shtrua më pas në spitalin e Niguardas, pa dëmtime të rënda.

Lajme të sponsorizuara