Voton kryetarja e KQZ-së

06 tetor 2019 | 07:41

Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor (KQZ), Valdete Daka ka votuar në qendrën e votimit në Fakultetin Teknik në kryeqytet.

Pasi votoi e para e KQZ-së ka futa qytetarët që të dalin në zgjedhje.

Gjithashtu Daka u bëri thirrje të gjitha subjektet politike që të kenë kujdes, pasi sipas saj, çka do që ndodhë do t’i faturohet Kosovës dhe jo atyre.

Ajo ka kërkuar që në këtë ditë të dëshmohet që kemi kulturë dhe e duam vendin tonë. /EO/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qytetarët e Kosovës me të drejtë vote, zgjedhin sot përfaqësuesit…