Vritet roja i sigurisë në një pompë benzine (Video)

23 shkurt 20:18

Një 35-vjeçar, i cili punoi si roje sigurimi në një kafeteri të pompës së benzinës në Brazil, u vra me armë zjarri nga një person i paidentifikuar.

I armatosuri hyri në lokal me fytyrë të mbuluar me helmetë. Rojtari, i cili nuk ishte polic, dorëzohet.

Krimineli më pas e urdhëron viktimën që të ecë disa hapa dhe e qëllon me armë sapo ai të kthehet.

Kur policia arriti në vendin e ngjarjes, rojtari veçse kishte ndërruar jetë.
Askush deri më tani nuk u arrestua.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i LDK-së Arban Abrashi duke folur për ratifikimin e…