Vushtrria eliminon Gjilanin, Llapi-Prishtina shkon në vazhdime

07 mars 2018 | 15:00

Skuadra nga Liga e Parë, Vushtrria e ka eliminuar nga gara e Kupës, Gjilanin.

Golin e fitores për mysafirët e shënoi Jeton Topalli në minutën e 36-të, kurse ndeshja në mes Llapit dhe Prishtinës përfundoi 1-1, dhe tash skuadrat shkuan në vazhdime. Golin për vendasit e shënoi Mirlind Daku (43), kurse për kryeqytetasit shënoi Drashko Bozoviq (75).

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e 7 Marsit, Ditës së Mësuesit, kryeministri Ramush…