Wengeri, gati ta marrë drejtimin e Unitedit

26 shtator 12:24

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se është i gatshëm të marrë drejtimin e skuadrës së Manchester United.

“Drejtimi i Unitedit është një punë që e ëndërron secili trajner. Unë kam vetëbesim, kurajë dhe ide”, ka deklaruar Wenger për “beIN SPORTS”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të drejtosh automjetin më telefon në dorë je po aq…