Wengeri: Po më mungon futbolli 

19 shkurt 10:32

Trajneri Arsene Wenger në verën e kaluar është larguar nga Arsenali. Ai ka bërë me dije se është duke e shijuar në maksimum pushimin, por e pranon se është duke i munguar futbolli.

“Tani po e shijoj jetën dhe po udhëtoj shumë nëpër botë. Kam më pak presion, më shumë liri. Megjithatë, më mungon gara”, ka thënë Wengeri.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Luis Nani bëhet gati për të nisur një aventurë të…