Xhaka, kapiten i Arsenalit

09 gusht 17:46

Trajneri Unai Emery ka lënë të nënkuptohet se Granit Xhaka do të jetë kapiten i ri i Arsenalit.

“Për momentin kemi tre kapitenë: Xhaka, Nacho dhe Ozil. Unë do të zgjedh edhe dy të tjerë”, ka thënë trajneri spanjoll, që në bazë të renditjes së cilësuar nga ai, i takon mesfushorit zviceran shiriti i kapitenit.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokati Besnik Berisha ka bërë me dije se klienti i…