Xhelal Sveçlës i vdes xhaxhai

27 tetor 13:07

Ministri i Punëve të Brendshme (MPB), Xhelal Sveçla, ka njoftuar për vdekjen e xhaxhait të tij.

“Pas një sëmundje të gjatë dhe të rëndë, ndërroj jetë axha jonë, Avni Sveçla. Do ta kujtojmë gjithmonë si familjar e njeri me plot energji e i afërt me të gjithë. Varrimi i të ndjerit bëhet nesër, në ora 13:00, në varrezat e kryeqytetit”, ka shkruar Sveçla në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shyhrete Morina shpall të pavlefshme diplomën e lëshuar nga Fakulteti…