Xhensila Myrtezaj mahnit me ndryshimin në dukje

02 prill 2024 | 12:40

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo vetëm në Instagram ndiqet nga afro dy milionë njerëz, për të cilët ndanë imazhe e video të ndryshme.

Bukuroshja së fundmi duket se ka ndërruar stilin dhe ngjyrën e flokëve, edhe pse shpesh bën transformime të tilla.

Krijuesja e hitit “Zemër e helmuar” ka bërë një miks flokësh, mes asaj ngjyrë kafe dhe të bardhë.

Ky ndryshim i shkon tejet shumë 30-vjeçares, ndonëse i kushton rëndësi pamjes gjithnjë.

Xhensila ka qenë në vëmendje këtë kohë për shkak të raportit të saj me Bes Kallakun.

U konfirmua se dyshja tashmë janë ndarë dhe vlen të ceket se kanë bashkë dy fëmijë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka reaguar ndaj…