Xhuli e Bruno takojnë kryetarin e Skenderajt

25 mars 16:35

Kryetari i Skenderajt, Fadil Nura, sot ka pritur në takim Xhulin dhe Brunon, dy ish-banorët e Big Brother VIP Kosova.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno!”, ka shkruar Nura në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar protesta e Partisë Socialdemokrate (PSD) kundër Marrëveshjes drejt…