Nurellari: Bashkimi kombëtar i VV-së duket se u bëka doza-doza

15 gusht 2023 | 15:54

Anëtari i Kryesisë së PDK-së, Adri Nurellari, ka reaguar pas arrestimit të asamblistit të VV-së në Prishtinë, Besnik Mujeci, i cili u kap në Tiranë me mbi 11 mijë doza ekstazi.

Ai ka shprehur dyshime për zgjedhjen e Mujecit si aksionar në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se zyrtari i VV-së duket se i ka përdorur autobusët për trafikim të narkotikëve drejt Tiranës.

Postimi i plotë:

Asambleisti i Lëvizjes Vetëvendosjes ? i zgjedhur në Komunën e Prishtinës, Besnik Mujeci, sapo është arrestuar ? në Tiranë me 11 mijë e 300 doza ekstazi ?.
?Ai ishte emëruar nga partia e tij si aksionar në Stacionin e Autobusëve ? në Prishtinë dhe me sa duket i përdorte ata autobusë për trafikim të narkotikëve drejt Tiranës.
‼️Bashkimi Kombëtarë i VV ????me sa duket u bëka doza-doza ?.
No Extasy No Party ???: Lëvizja Louis VetëVuitton ?.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Kulturës, Hajrulla…