Yjet shqiptare urojnë festën e 28 Nëntorit (Foto)

28 nëntor 12:20

Republika e Shqipërisë të mërkurën ka shënuar 106-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë.

Kjo ditë është duke u festuar dhe uruar në mënyra të ndryshme anekënd ku ka shqiptarë.

Përpos politikanëve, edhe yjet shqiptare të muzikës, kinematografisë dhe artit, kanë uruar shqiptarët për festën e 28 Nëntorit. Ata kanë zgjedhur llogaritë e tyre në rrjetet sociale për t’i uruar shqiptarët për festën e Flamurit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Republikanja Cindy Hyde-Smith ka fituar balotazhin në zgjedhjet e Senatit…