Ylli i Realit refuzon Cityn

28 nëntor 11:11

Toni Kroos nuk mendon lëvizjen drejt kampionit anglez në fuqi, Manchester City.

Sipas raportimit të ‘Fichajes’, mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, ka refuzuar mundësinë për t’u transferuar te Manchester City.

Skuadra e Pep Guardiolas është e prirur të forcojë mesfushën e tyre përpara gjysmës së dytë të sezonit, por do të duhet të kërkojë diku tjetër.

Gjermani ka kontratë me Realin deri në vitin 2023 dhe ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë më tej, apo do pensionohet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka thënë se Shqipëria do…