Zaimina Vasjari pozon pranë makinës luksoz

09 nëntor 14:24

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari njihet për jetën luksoze që bën.

Ajo konsiderohet edhe si një nga femrat më seksi dhe më me stil dhe e tillë ishte edhe këtë herë.

Këtë herë ishte veshur me të bardha të kombinuara me një palë çizme të gjata të lëkurës, këngëtarja seksi pozoj pranë një makine luksoze.

Ndërsa edhe këtë herë ajo dukej në elementin e saj, atraktive dhe sharmante si çdo herë.

Lajme të sponsorizuara