Zbulohet arsyeja e ndarjes së Selena Gomezit dhe Justinit

26 mars 2018 | 11:45

Justin Bieberi e ka harruar tashmë ish të dashurën, me të cilën ka vetëm pak ditë që i ka dhënë fund marrëdhënies, Selena Gomez.

Mediet e huaja raportojnë se shkak për këtë është tradhtia me modeluesen Baskin Champion, ku javën e kaluar ajo është fotografuar teksa dilte nga shtëpia e yllit të muzikës në Beverly Hills.

Modeluesja Champion mbante kokën ulur teksa fotografohej nga paparacët duke shkuar në drejtim të makinës së saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi nga Londra, Michael Omari, i njohur si Stormzy, ka…