Zbulohet dhurata më e shtrenjtë e Pashkëve në botë

14 prill 12:36

Një çantë dore me vlerë 6.7 milionë dollarë është zbuluar në Nju Jork.

Çanta e kushtueshme është bërë nga materialet që i përkisnin një gruaje shumë të pasur.

Ajo vendosi t’i jepte sendet e saj për Pashkët. Çanta është zbukuruar me 8 000 diamante të vendosura në platin dhe ar 24 karat, ndërsa mbërthehet duke përdorur një palë vathë Cartier me vlerë 40 000 dollarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bileta e lotarisë që mori në koshin e plehrave do…