Zbulohet identiteti i të dashurit të vajzës së Obamës

29 janar 12:39

Që nga koha kur babai i saj nuk është më president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Malia Obama nuk e ka më problem të fotografohet në moment intime me të dashurin e saj, emri i të cilit deri përpara pak ditësh ishte i panjohur.

Por mediat rozë nuk e kanë lënë të paidentifikuar të dashurin e vajzës së Barack Obamës.

Rory Farquharson është emri i djaloshit nga Britania e Madhe i cili i ka vjedhur zemrën vajzës së ish presidentit të SHBA-ve.

Një tjetër detaj është se dy të rinjtë studiojnë së bashku në Harvard dhe nga fotot e publikuara duket se marrëdhënia e tyre po ecën mjaft mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli argjentinas, Lionel Messi ka shënuar një supergol nga gjuajtja…