Zbuloni banorin apo banoren e katërt të Big Brother VIP Kosova

10 nëntor 21:58

Shumë shpejt Big Brother VIP Kosova do të jetë i gatshëm të ndiqet nga audienca që me aq padurim po e pret.

Por, paraprakisht ekipi i këtij formati ka filluar të zbulojë banorët e shtëpisë përmes disa thënieve me të cilat ata janë prezantuar për natën e madhe kur do të nisë spektakli gjigant.

“Një pjesë që e konsideroj shumë të rëndësishme për atë se kush jam unë sot, është fëmijëria ime” – është thënia e banorit apo banores së katërt të shtëpisë më të famshme në trojet shqipfolëse.

Pra, si mendoni? Kush nga VIP-at tanë mund ta ketë thënë këtë? Përgjigjet tuaja i shkruani në formë komenti në postimin e fundit në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Big Brother VIP Kosova do të jetë pjesë e shtëpive të juaja përmes kanaleve të Klan Kosova dhe Art Motion.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është deklaruar një…