Zeneli, futbollisti i vitit në Kosovë

20 dhjetor 17:44

Futbollisti i Përfaqësues së Kosovës në futboll dhe anëtari i skuadrës holandeze Heerenveen, Arbër Zeneli është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2018 në Kosovë.

Zeneli me depërtime, asistime dhe me golat e tij ishte lojtari kyç në suksesin historik të “Dardanëve” në Ligën e Kombeve.

Zeneli në fanellën e “Dardanëve” është paraqitur pesëmbëdhjetë herë dhe ka shënuar gjashtë gola.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka mbajtur të enjten…