Zenunaj nënshkruan për Lirinë

23 qershor 2023 | 15:24

Mbrojtësi Melos Zenunaj është futbollist i ri i skuadrës së Lirisë nga Prizreni. Qendërmbrojtësi ishte pjesë e Dukagjinit të Klinës, derisa me prizrenasit ka nënshkruar kontratë dy vjeçare.

“Pres të dëshmohen dhe me klubin të arrijmë objektivat”, ka thënë 22-vjeçari pas arritjes së marrëveshjes me “bardhezinjtë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas këtyre temperaturave të larta që janë regjistruar ditëve të…