Zhduken dy të mitur nga Fushë-Kosova

26 nëntor 08:48

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë zhdukur dy të mitur nga Fushë-Kosova.

Sipas ankuesit, ata janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më dhe se kjo nuk është hera e parë që e bëjnë një veprim të tillë.

“Fushë Kosovë, 23.11.2020 – 16:00. Është raportuar se dy meshkuj kosovarë të mitur janë larguar nga shtëpia dhe ende nuk janë kthyer. Sipas ankuesit ata kanë dalë nga shtëpia edhe disa herë të tjera”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-zëvendësministri Anton Berisha ka reaguar pas zhvillimeve të fundit për…