Zhduken dy vëllezër në Ferizaj, nëna e raporton rastin në polici

03 qershor 10:28

Në Ferizaj është raportuar një rast i zhdukjes.

Një nënë nga Ferizaji ka raportuar në polici se dy djemtë e saj janë zhdukur.

Siç ka raportuar ajo, të dy kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

“Rr. Bajram e Gursel Sylejmani, Ferizaj 02.06.2023 – 11:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy fëmijët e saj, viktimat meshkuj kosovarë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti vazhdon të hetohet.”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtëpia e Bardhë njoftoi të premten se zëvendës këshilltari amerikan…