Zhduket një grua në Gjakovë

22 shkurt 2024 | 13:26

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar për zhdukjen e një gruaje në Gjakovë.

Në raportin policor thuhet se rasti është duke u hetuar nga ekipet relevante.

“Gjakovë, 2102.2024-12:45. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Statistikat e…