Zhduket një prizrenas, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij

14 maj 08:33

Mbrëmë rreth orës 19: 00 është largaur në drejtim të panjohure, Marian Gjugja nga Prizreni, 70 vjeç (i lindur 20.01.1948).

Ai rreth orës 20:00 është parë nga disa qytetarë dhe nga ai moment asgjë nuk dihet për fatin e tij, bëjnë të ditur familjarë të tij. Sipas tyre, ai ka pasur të veshur një sedër ngjyrë kafe dhe pantallona të zeza.

Ai vuan nga sëmundja e sklerozës, dhe kërkohet ndihmë nga qytetarët dhe institucionet në gjetjen e tij, shkruan tvprizreni.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, mëngjesin e sotëm ka pritur…