Zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez

13 janar 15:50

Jennifer Lopez vendosi të marrë disa pushime të merituara në plazhet e Turks dhe Caicos, ku shfaqi fizikun e saj të mahnitshëm.

Ylli 51-vjeçar i popit, u fotografua në parajsën tropikale në shoqërinë e të fejuarit të saj, Alex Rodriguez, me të cilin u detyrua të anulojë dasmën, për shkak të koronavirusit.

“Ne u detyruam të anulonim dasmën vitin e kaluar për shkak të COVID, për shkak të karantinës. E anuluam dy herë dhe kështu që nuk e di. Nuk ka nxitim. Jemi mirë. Do të ndodhë kur të jetë koha e duhur.” tha ajo për Access Hollywood.

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, sot ka pritur…