Zhvishet Demi Rose në festën e ditëlindjes (Foto)

29 mars 2018 | 09:31

Modeluesja Demi Rose ka mbushur 23 vjet. Festa e saj e ditëlindjes e ka gjetur thuajse të zhveshur atë, e cila në fotot e publikuara shfaqet e mahnitshme.

Nën shoqërinë e mikeshave të saj, Demi është fotografuar teksa shkonte në festën e organizuar, e veshur me një fustan pranveror, i cili i ekspozonte dukshëm gjoksin.

Aktualisht Demi Rose është zhvendosur në Los Angelos, por festën e ditëlindjes së saj ka preferuar të kalojë në Londër.

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Administratës Publike, Ministria e Punëve të Jashtme dhe…