Zjarr i madh pranë pikës së karburantit në Shqipëri (Video)

14 tetor 2018 | 00:09

Në Laç të Shqipërisë, buzë magjistrales Tiranë-Prishtinë, sot është ndezur një zjarr rreth 50-60 metra larg një pike karburanti.

Zjarri ishte i madh dhe kishte përfshi drunjtë dhe mbeturinat që gjendeshin aty.

Zjarri rrezikonte që të përfshinte edhe pikën e karburantit, që do të mund të sillte një tragjedi të madhe.

Zjarr i madh pranë pikës së karburantit

Gepostet von KosovaPress am Samstag, 13. Oktober 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësdrejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e…