Zyberaj nuk ka të ndalur, vazhdon vrapimin historik (video)

28 nëntor 2023 | 08:17

Atleti Erzen Zyberaj me plotë pasion po e vazhdon vrapimin e tij historik drejt cakut që është kryeqyteti shqiptar Tirana.

Atleti kosovar është duke vrapuar për të nderuar Festën e Flamurit Kombëtar dhe për nder të brezave të sakrificës.

Zyberaj dje është nisur nga Prishtina për të përshkruar vrapimin nga kryeqyteti i Kosovës deri në Tiranë që është 260 kilometra.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot mbushen 111 vjet nga dita kur u shpall Pavarësia…