Zyrtare: Besa rikthen Shoshin dhe tri legjendat

18 janar 16:33

KF Besa e ka rikthyer Valdet Shoshin në krye të shtabit teknik. Krahas Shoshit klubi pejan ka rikthyer edhe tri legjendat e saj Haxhi Zekën, Ilir Nallbanin dhe Valmir Bytyqin.

Këta të fundit do t’i ndihmojnë Shoshit në drejtimin e Besës gjatë sezonit pranveror. Skuadra pejane në këtë edicion do të luftoj për mbijetesë në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

(Shkrimin e plotë mund ta lexoni në numrin e nesërm të gazetës “Epoka e re”)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se ata që…