Zyrtare: Lista Serbe nuk do ta votojë demarkacionin

22 shkurt 12:40

Lista Serbe ka bërë me dije se nuk do ta votojë Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes për shënjimin e vijës kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi.

“Lista Serbe nuk do ta votojë Marrëveshjen për përcaktimin e kufirit me Malin e Zi”, është thënë në komunikatën e Listës Serbe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Labinot Tahiri, ka…