Zyrtare: Perisiqi në Bayern

13 gusht 2019 | 11:18

Tashme është bërë zyrtare kalimi i Ivan Perisiqit në Bayern Munchen.

Kroati është huazuar nga Interi deri më 30 qershor të vitit 2020. Skuadra gjermane ka në opsion të drejtën e blerjes, kurse ai pritet të jetë një armë e fuqishme në repartin e sulmit ku Bayerni ka mungesën më të madhe që prej largimit të dy legjendave: Franck Ribery dhe Arjen Robben.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit…