Modelja Ziza Pajaziti “n’Kosovë Show”, tregoi për oferta nga politikanët

15 prill 23:56

Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina,  ishin mysafirë të kësaj jave “n’Kosovë Show”.

Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë. Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

Për më tepër shikoni videon.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Këtë të diele nga kërkesat e shumta të shikuesve në…