244 anëtarë të rinj i bashkohen AAK-së në Gjilan, ja çfarë thotë për këtë aderim Bajram Hasani

04 gusht 2019 | 20:53

Ish-ministri dhe tani anëtar i Kryesisë së AAK-së, Bajram Hasani, përmes një shkrimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se të dielën AAK-së në Gjilan iu bashkuan 244 anëtarë të rinj.

“244 anëtarë të ri iu bashkuan sot  Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Gjilan. Ata iu bashkuan liderit të vendimeve të mëdha, Ramush Haradinaj. Faleminderit atyre që më ndoqën pas! Faleminderit të gjithë juve që na besoni! Vetëm bashkë ne e bëjmë më të mirën për Kosovën tonë!”, ka shkruar Bajram Hasani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi i mirënjohur kosovar, Gashi ka publikuar këngën e tij…