26 foshnje, për 24 orë në Gjinekologji

29 janar 10:52

25 lindje janë regjistruar në Klinikën e Gjinekologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës gjatë 24 orëve të fundit.

Nga 26 foshnje të lindura, 14 janë meshkuj dhe 12 janë femra. 

Një nënë lindi binjakë. 8 lindje u kryen me operacion, ndërsa 10 gra u bënë nëna për herë të parë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori Agron Bruqi ka parashikuar një luftë të “egër” për…