Ja me kë e ka festuar në Junik ditëlindjen ish-komandanti i UÇK-së

04 gusht 2018 | 13:17

Ish-komandanti i UÇK-së dhe një ndër përgjegjësit e logjistikës së UÇK-së, Gani Nuha, në profilin e tij në “Facebook” ka postuar një fotografi të bërë në Junik, pikërisht më datë 4 gusht 1998, ku shihet në një traktor së bashku me Bekim Berishën “Abeja” dhe Bekim Shytin.

Me këtë foto ai ka kujtuar ditëlindjen e tij dhe festimin e saj para 20 vjetësh.

Ja postimi i plotë i tij:

20 vjet me parë në Junik.
20 vjet më vonë prapë njëjtë s’po ndryshon asgjë.
Po thonë tërë jeta është luftë, s’e besoja, po ashtu vërtet qenka.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e këngës popullore, Shkurte Fejza ka arritur gjithmonë të…